Mesaj gönder
Tel:
Shenzhen Calinmeter Co,.LTD
Shenzhen Calinmeter Co,.LTD

CALIN markasının tek yasal sahibi ve Calin serisi elektrik sayaçlarının tek üreticisidir.

Calinmeter, Calin'in grubu veya iştiraki olduğunu iddia eden veya Calin metre ürünlerini uygun yetkiler olmadan dağıtan Kişi veya kuruluşlardan her türlü yasal yollara başvurma hakkını saklı tutar.

Ana sayfa

Shenzhen Calinmeter Co,.LTD

Bize hakkında birkaç kelime
Çin Shenzhen Calinmeter Co,.LTD şirket Profili
Çin Shenzhen Calinmeter Co,.LTD şirket Profili
Çin Shenzhen Calinmeter Co,.LTD şirket Profili
Çin Shenzhen Calinmeter Co,.LTD şirket Profili
Çin Shenzhen Calinmeter Co,.LTD şirket Profili
Çin Shenzhen Calinmeter Co,.LTD şirket Profili
Çin Shenzhen Calinmeter Co,.LTD şirket Profili
Çin Shenzhen Calinmeter Co,.LTD şirket Profili
Çin Shenzhen Calinmeter Co,.LTD şirket Profili
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Shenzhen Calinmeter Co,.LTD

Çin Yenilikler Ligi'nden türetilen Calin, ekibimizin Çin Devlet Şebekesi için yeni nesil CPU kartı elektronik ön ödemeli kilo-watt saat ölçer geliştirdiği 2006 yılına dayanıyor. Şimdi Çin'deki ve dışındaki tesisler ve servis sağlayıcılar için temel gelir koruma cihazları olarak çalışan bu tür akıllı ön ödemeli elektrik sayaçları 1.000.000 adetten fazla var.


Calin Ar-Ge ekibinin her üyesi şimdiye kadar en iyi Çinli sayaç şirketlerinde görev aldı ve Çin'deki akıllı ölçüm endüstrisinin hızlı bir şekilde gelişmesine katkıda bulundu. Alanında engin tecrübe ve uzmanlığa sahip Calin, geleneksel elektrik sayaçları, su sayaçları, ön ödemeli sayaç, kablosuz iletişim sayaçları, otomatik satış ve yönetim sistemleri, AMR / AMI akıllı ölçüm çözümleri, danışmanlık, eğitim ve destek gibi geniş bir ölçüm ürün yelpazesi sunmaktadır.


Calin, Çin'de ön ödemeli ölçüm endüstrisinin öncüsüdür. Ürünlerimizin ve çözümlerimizin tümü, gelir koruması ve daha iyi yönetim anlayışı üzerine geliştirilmiştir ve bu nedenle sektörde çok yüksek bir itibara sahiptir. Şu anda bile Çin, diğer pek çok sayaç üreticisine bileşen tedarik ediyor, OEM'deki ürünleri tamamlıyor ve elektronik tasarımı ölçüyor. Bu OEM ve ticaret ortakları ile Calin'in işi dünya çapında 30'dan fazla ülke ve bölgeye sürüldü.

Müşterilerimizle sürekli yenilikçiliğimizin avantajını paylaşmak ve müşterilerimizin isteğine bağlı kalmak Calin'in sonsuza dek değişmeyen prensibidir. Sorumluluktan kaçmak her zaman mahkumdur. Calin, müşterilerimize en iyi inovasyon ve karşılıklı yarar yaratma taahhüdümüzle hizmet vermeye devam edecektir.

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İhracatçı

Markalar : Kabarcık

No. Çalışanları : 100~150

Yıllık satış : 3,000,000-5,000,000

Yıl kurulan : 2008

İhracat p.c : 60% - 70%

Şirket tarihçesi

Shenzhen Keling Meter Co., Ltd. 6 Kasım 2015'te kuruldu ve kayıtlı adresi, Qiaode bilim ve Teknoloji Parkı, No. 7, Guangming yüksek teknoloji parkı, Tianliao topluluğu, Yutang caddesi binasının 6. katında. Guangming Bölgesi, Shenzhen.

 

İş projeleri şunlardır: elektronik enerji sayacı, akıllı su sayacı, gaz sayacı, ısı sayacı, gaz sayacı, alet, kollektör, yoğunlaştırıcı, dört metrelik entegre sistem ve ekipman, iletişim modülü, iletişim arayüzü, sayaç kutusu ve alet setinin tamamı;plastik ürünler ve çeşitli aletler için ikincil işlemler;kalıp üretimi.

Firma Servisi

Eğitim Servisi - Kendi başınıza yapmanıza yardımcı olun

Herhangi bir projenin başarısına yol açan temel kurs, beceri ve bilginin aktarılmasıdır. Bu amaçla Calin, proje operasyonunun her alanında eğitim kursları sağlama konusunda uzmanlaşmıştır.

Antrenmanımızın en önemli faydası, operasyonda el ele verilecek personelin gerçekleştireceği asıl işe göre çeşitli rol fonksiyonları tanımladığımızdır. Bu, iş işlevine, seviyesine ve deneyime göre en uygun rotayı seçmenizi sağlar.

Destek - Yolunuzun her adımı

Calin, 7/24/365 tam saatli danışma masası ve TeamViewer uzak masaüstü teknik desteği sağlar. Tesis bünyesinde talep üzerine mevcuttur. Calin, ihtiyaçlarınız için en iyi paketi seçmenizi sağlayan bir dizi destek anlaşması geliştirmiştir.

Profesyonel sözleşmeli servis - Stresinizi alın

Calin, karmaşık işletme sahipleri, perakende ticari parkları, sistem işletmesinde el istemeyen ofis binaları gibi küçük ölçekli kuruluşlar için sözleşmeli yönetim hizmeti sunmaktadır. Uzaktan erişim olanaklarıyla Calin, veri yönetimi, ön ödeme voucher makbuzu, istatistik raporu, vb.

Şirket takım

Geçtiğimiz beş yılda 200.000'in üzerinde akıllı sayaç sattık ve devreye aldık. ISO, STS sertifikalı sayaç şirketiyiz. Sadece üretim yapmakla kalmıyor, aynı zamanda Çin'deki ve dışındaki diğer sayaç şirketleri için de tasarım yapıyoruz.İhtiyaçlarınızı karşılamak için en son teknolojimizi ve ürünümüzü tanıtarak bu şansı aldığınız için içtenlikle teşekkür ederiz. Akıllı ölçüm konusundaki uzmanlığımızın, alanlarınızda sizin için değerli olduğuna inanıyoruz.

Shenzhen Calinmeter Co,.LTD
2. kat, A1-A7'nin Bd A4'ü, Hengkeng Guantian Teknik Parkı, Beihuan Rd, Shiyan, Bao'an Bölgesi Shenzhen, Çin
Tel:86-755-23707749
Mobil site Gizlilik Politikası | Çin iyi Kalite Peşin ödenen Elektrik Sayaçları Tedarikçi. © 2016 - 2024 prepayment-meter.com. All Rights Reserved.