Mesaj gönder
Tel:
Shenzhen Calinmeter Co,.LTD
Shenzhen Calinmeter Co,.LTD

CALIN markasının tek yasal sahibi ve Calin serisi elektrik sayaçlarının tek üreticisidir.

Calinmeter, Calin'in grubu veya iştiraki olduğunu iddia eden veya Calin metre ürünlerini uygun yetkiler olmadan dağıtan Kişi veya kuruluşlardan her türlü yasal yollara başvurma hakkını saklı tutar.

Ana sayfa

Shenzhen Calinmeter Co,.LTD Fabrika turu

 • Üretim hattı

  Şirket profilinde belirtildiği gibi, Calin, diğer metraj imalat şirketlerine bileşenleri, bitmiş ürünleri ve elektronik tasarımı da tedarik etmektedir. Ve Calin modern ISO standartları ile Shenzhen şehir Longhua İlçesi'nde Shenzhen Calinmeter Co, Ltd olarak yerleşik komple bir üretim tesisi var Bu 6 SMT hatları, 6 kalibrasyon hatları, 2 montaj hatları, 2 yaşlanma odaları bir üretim ve kalibrasyon hattı , 1 laboratuar ve 1 depo. Yıllık üretim kapasitesi 1.500.000 adet tek fazlı ve 700.000 adet üç fazlı enerji sayaçlarıdır.

  SMT HATTI ----------

  Montaj hattı --------

  Kalibrasyon ve test ------------

 • OEM / ODM

  Yeni bir sayaç tasarlamak, geliştirmek ve üretmek zorlu ve rekabetçi bir iştir.Calin kendini müşterilerine SMT, PCBA, ASSY ve Test dahil olmak üzere profesyonel Üretim Hizmeti ve Çözümleri sunmaya adamıştır.

  Shenzhen Calinmeter Co,.LTD fabrika üretim hattı 0

   

  Konvansiyonel OEM/ODM, müşteri tanımlı spesifikasyonlara ve mevcut taleplere pasif olarak yanıt vererek sadece tasarlar ve üretir.Calin'in hizmeti sizin için özellikleri tanımlar ve proaktif olarak size fikirler sunar ve ayrıca gelecekteki talepleri karşılamak için sizinle birlikte çalışırız.Eksiksiz hizmetimiz 7 aşamadan oluşmaktadır.Ürün konseptini formüle etmenize yardımcı olacak pazar araştırması ve istihbarat ile S0 aşamasından başlayarak, ardından bir proje başlangıcı ile projeyi canlandırıyoruz.Kısa bir süre sonra ürünün araştırma ve geliştirme, tasarım, kalite doğrulama, test etme ve nihayetinde pilot üretim çalıştırması takip edecekti.Son olarak, pilot uygulamanın başarılı olduğu kanıtlandığında, toplu üretime ve müşterilere sevkiyata başlayacaktık.Geleneksel OEM hizmetlerinden farkı, Zhongcheng'in hizmetinin burada bitmemesidir: bunun yerine müşteriye ürün yaşam döngüsü yönetimi konusunda yardımcı olmaya ve müşterilerimizi inovasyonun en uç noktasında tutmak için mevcut ürünü geliştirmeye devam ediyoruz.

   

   

   

İletişim bilgileri
Shenzhen Calinmeter Co,.LTD

İlgili kişi: Mr. Rozelle Max

Tel: +86-755-29425084

Faks: 86-755-23707749

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin
Shenzhen Calinmeter Co,.LTD
2. kat, A1-A7'nin Bd A4'ü, Hengkeng Guantian Teknik Parkı, Beihuan Rd, Shiyan, Bao'an Bölgesi Shenzhen, Çin
Tel:86-755-23707749
Mobil site Gizlilik Politikası | Çin iyi Kalite Peşin ödenen Elektrik Sayaçları Tedarikçi. © 2016 - 2024 prepayment-meter.com. All Rights Reserved.