Tel:
Çin Peşin ödenen Elektrik Sayaçları Üretici
Shenzhen Calinmeter Co,.LTD

Shenzhen Calinmeter Co.,.

Ana sayfa

Shenzhen Calinmeter Co,.LTD

Bize hakkında birkaç kelime
1 2 3 4 5 6

Shenzhen Calinmeter Co,.LTD

Çin Yenilikler Ligi'nden türetilen Calin, ekibimizin Çin Devlet Şebekesi için yeni nesil CPU kartı elektronik ön ödemeli kilo-watt saat ölçer geliştirdiği 2006 yılına dayanıyor. Şimdi Çin'deki ve dışındaki tesisler ve servis sağlayıcılar için temel gelir koruma cihazları olarak çalışan bu tür akıllı ön ödemeli elektrik sayaçları 1.000.000 adetten fazla var.


Calin Ar-Ge ekibinin her üyesi şimdiye kadar en iyi Çinli sayaç şirketlerinde görev aldı ve Çin'deki akıllı ölçüm endüstrisinin hızlı bir şekilde gelişmesine katkıda bulundu. Alanında engin tecrübe ve uzmanlığa sahip Calin, geleneksel elektrik sayaçları, su sayaçları, ön ödemeli sayaç, kablosuz iletişim sayaçları, otomatik satış ve yönetim sistemleri, AMR / AMI akıllı ölçüm çözümleri, danışmanlık, eğitim ve destek gibi geniş bir ölçüm ürün yelpazesi sunmaktadır.


Calin, Çin'de ön ödemeli ölçüm endüstrisinin öncüsüdür. Ürünlerimizin ve çözümlerimizin tümü, gelir koruması ve daha iyi yönetim anlayışı üzerine geliştirilmiştir ve bu nedenle sektörde çok yüksek bir itibara sahiptir. Şu anda bile Çin, diğer pek çok sayaç üreticisine bileşen tedarik ediyor, OEM'deki ürünleri tamamlıyor ve elektronik tasarımı ölçüyor. Bu OEM ve ticaret ortakları ile Calin'in işi dünya çapında 30'dan fazla ülke ve bölgeye sürüldü.

Müşterilerimizle sürekli yenilikçiliğimizin avantajını paylaşmak ve müşterilerimizin isteğine bağlı kalmak Calin'in sonsuza dek değişmeyen prensibidir. Sorumluluktan kaçmak her zaman mahkumdur. Calin, müşterilerimize en iyi inovasyon ve karşılıklı yarar yaratma taahhüdümüzle hizmet vermeye devam edecektir.

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İhracatçı

Markalar : Kabarcık

No. Çalışanları : 100~150

Yıllık satış : 3,000,000-5,000,000

Yıl kurulan : 2008

İhracat p.c : 60% - 70%

Firma Servisi

Eğitim Servisi - Kendi başınıza yapmanıza yardımcı olun

Herhangi bir projenin başarısına yol açan temel kurs, beceri ve bilginin aktarılmasıdır. Bu amaçla Calin, proje operasyonunun her alanında eğitim kursları sağlama konusunda uzmanlaşmıştır.

Antrenmanımızın en önemli faydası, operasyonda el ele verilecek personelin gerçekleştireceği asıl işe göre çeşitli rol fonksiyonları tanımladığımızdır. Bu, iş işlevine, seviyesine ve deneyime göre en uygun rotayı seçmenizi sağlar.

Destek - Yolunuzun her adımı

Calin, 7/24/365 tam saatli danışma masası ve TeamViewer uzak masaüstü teknik desteği sağlar. Tesis bünyesinde talep üzerine mevcuttur. Calin, ihtiyaçlarınız için en iyi paketi seçmenizi sağlayan bir dizi destek anlaşması geliştirmiştir.

Profesyonel sözleşmeli servis - Stresinizi alın

Calin, karmaşık işletme sahipleri, perakende ticari parkları, sistem işletmesinde el istemeyen ofis binaları gibi küçük ölçekli kuruluşlar için sözleşmeli yönetim hizmeti sunmaktadır. Uzaktan erişim olanaklarıyla Calin, veri yönetimi, ön ödeme voucher makbuzu, istatistik raporu, vb.

Shenzhen Calinmeter Co,.LTD
2. kat, B6 A4, A1-A7, Hengkeng Guantian Teknik Parkı, Beihuan Rd, Shiyan, Bao'an Bölgesi, Shenzhen, Çin
Tel:86-755-23707749
Privacy Policy Çin iyi kalite Prepaid Electricity Meters Tedarikçi. Copyright © 2016 - 2019 prepayment-meter.com. All Rights Reserved.