Tel:
Shenzhen Calinmeter Co,.LTD
Shenzhen Calinmeter Co,.LTD

CALIN markasının tek yasal sahibi ve Calin serisi elektrik sayaçlarının tek üreticisidir.

Calinmeter, Calin'in grubu veya iştiraki olduğunu iddia eden veya Calin metre ürünlerini uygun yetkiler olmadan dağıtan Kişi veya kuruluşlardan her türlü yasal yollara başvurma hakkını saklı tutar.

Ana sayfa

Shenzhen Calinmeter Co,.LTD Fabrika turu

 • Üretim hattı

  Şirket profilinde belirtildiği gibi, Calin, diğer metraj imalat şirketlerine bileşenleri, bitmiş ürünleri ve elektronik tasarımı da tedarik etmektedir. Ve Calin modern ISO standartları ile Shenzhen şehir Longhua İlçesi'nde Shenzhen Calinmeter Co, Ltd olarak yerleşik komple bir üretim tesisi var Bu 6 SMT hatları, 6 kalibrasyon hatları, 2 montaj hatları, 2 yaşlanma odaları bir üretim ve kalibrasyon hattı , 1 laboratuar ve 1 depo. Yıllık üretim kapasitesi 1.500.000 adet tek fazlı ve 700.000 adet üç fazlı enerji sayaçlarıdır.

  SMT HATTI ----------

  Montaj hattı --------

  Kalibrasyon ve test ------------

 • OEM / ODM

  Tasarlamak, geliştirmek ve yeni bir metre üretmek zorlu ve rekabetçi bir iştir. Calin, SMT, PCBA, ASSY ve Test dahil olmak üzere müşterilere profesyonel Üretim Hizmeti ve Çözümleri sağlamayı taahhüt eder.

  Konvansiyonel OEM / ODM, yalnızca müşterinin tanımladığı spesifikasyon ve mevcut taleplere pasif yanıt vererek tasarımlar ve üretir. Calin'in servisi sizin için özellikleri belirler ve size proaktif olarak fikirler verir ve gelecekteki talepleri yerine getirmek için sizinle birlikte çalışırız. Tam hizmetimiz 7 aşamadan oluşmaktadır. Ürün konseptini formüle etmenize yardımcı olmak için pazar araştırması ve istihbarat ile S0 aşamasından başlayarak, projeyi baştan başlayarak hayata geçiriyoruz. Ürünün araştırma geliştirme, tasarım, kalite doğrulama, test etme ve nihayetinde pilot üretim faaliyetleri yakında takip edecektir. Sonunda, pilot çalışma başarılı olduğu kanıtlandığında, müşterilere seri üretim ve sevkiyat yapmaya başlayacağız. Geleneksel OEM hizmetlerinden farklı olduğu durumlarda, Zhongcheng'in hizmetini burada durdurmazsınız: müşteriye ürün yaşam döngüsü yönetimi ile yardımcı olmaya devam ediyoruz ve müşterilerimizi yeniliklerin en ileri noktasında tutmak için mevcut ürünün geliştirilmesine devam ediyoruz.

İletişim bilgileri
Shenzhen Calinmeter Co,.LTD

İlgili kişi: Mr. Rozelle Max

Tel: +8613500055208

Faks: 86-755-23707749

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin
Shenzhen Calinmeter Co,.LTD
2. kat, A1-A7'nin Bd A4'ü, Hengkeng Guantian Teknik Parkı, Beihuan Rd, Shiyan, Bao'an Bölgesi Shenzhen, Çin
Tel:86-755-23707749
Mobile Site Privacy Policy Çin iyi kalite Peşin ödenen Elektrik Sayaçları Tedarikçi. © 2016 - 2021 prepayment-meter.com. All Rights Reserved.